نشرياتاطلاعیه هامعرفی ساختار و تشکیلات دستگاهارتباط با مادرباره مانظرسنجیپرسش و پاسخ
تازه های خبر
ديدار مديركل هواشناسي استان با فرماندار برخوار

حميدرضا خورشيدي مديركل هواشناسي استان با عبدالله بنهري شهرستان برخوار ديدار نمود.

به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان اصفهان حميدرضا خورشيدي مديركل هواشناسي استان اصفهان در اين ديدار در محل فرمانداري برخوار با اشاره به گسترش شبكه ايستگاه هاي خودكار اقليم شناسي در سطح استان و لزوم بروزرساني و پشتيباني تجهيزات اين ايستگاه ها با توجه به غير بومي بودن و ارز بر بودن تامين اين دستگاه ها افزود : هواشناسي هميشه بايد آمادگي كامل براي پشتيباني از اين ايستگاه ها و تجهيزات را داشته باشد و براي محقق شدن اين مهم ، نياز مند تخصيص اعتبارات از سوي مسئولان در شهرستان ها مي باشد .

وي اختصاص زمين استاندارد براي ايستگاه هاي اقليم شناسي را يكي از شرايط استاندارد سازي جمع آوري پارامترهاي ايستگاه هاي خودكار خواند و خواستار اختصاص زمين استاندارد و تعيين تكليف محل فعلي ايستگاه خودكار دولت آباد شد.

عبدالله بنهري فرماندار برخوار هم با اعلام خرسندي از فعاليت هاي هواشناسي در اطلاع رساني بموقع و نقش مهم آن در پيشگيري از خسارت بحران هاي جوي افزود: امروز اطلاعات ، پيش بيني ها و هشدار هاي  هواشناسي ، مسئولان را در مديريت و برنامه ريزي شهري ياري مي كند و كشاورزان و بخش هاي ديگر جامعه را منتفع مي سازد و براي اقتصاد ارزش افزوده دارد.

فرماندار برخوار در خصوص تخصيص اعتبار در بخش نگهداري و پشتيباني ايستگاه خودكار اقليم شناسي دولت آباد از محل اعتبارات تملك دارائيهاي شهرستان قول مساعد داد.

در حاشيه اين جلسه از محل فعلي ايستگاه خودكار اقليم شناسي دولت آباد توسط فرماندار بازديد بعمل آمد و مقرر گرديد شهردار دولت آباد استاندارد سازي محل ايستگاه اقليم شناسي دولت آباد را با اولويت بندي در اسرع وقت در دستور كار قرار دهد.

 
 
1399/05/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 14
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 17
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 127895
تعداد کاربران بر خط 40
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal